Tentoonstellinguitslagen
Bleiswijk, 3 november 2019

De heer Bruno Nodalli (IT)
5 gemeld – 4 aanwezig

Reuen openklas

1U CAC & CACIB Pitlochry’s Quantum Meganic

Teven jeugdklas

1U res.CAC Ninian Grace Sense of Beauty
Niet te beoordelen Antonius Vertragus Oechidee

Teven openklas

1U CAC, CACIB & BOB Pitlochry’s Quality
Afwezig Kayleigh Diva Sense of Beauty
Bleiswijk, 2 november 2019

De heer Wim Wiersma (NL)
4 gemeld – 4 aanwezig

Reuen openklas

1U res.CAC & res.CACIB Amadeus of Dirty Mind

Reuen kampioensklas

1U CAC, CACIB & BOB King Prince Sense of Beauty

Teven jeugdklas

1U res.CAC Antonius Vertragus Oechidee

Teven openklas

1U CAC & CACIB Kayleigh Diva Sense of Beauty
Maastricht, 29 september 2019

Mevrouw Erica Bakker-van de Woestijne (NL)
4 gemeld – 1 aanwezig

Reuen openklas

afwezig Finch Spark Lonny

Reuen kampioensklas

Afwezig Islay’s Keylam

Teven jeugdklas

Afwezig Ninian Grace Sense of Beauty

Teven openklas

1U CAC, CACIB & BOB Kayleigh Diva Sense of Beauty
Maastricht, 28 september 2019

Mevrouw Regina Tromp-Pruyn (NL)
4 gemeld – 4 aanwezig

Reuen openklas

1U CAC & CACIB Pitlochry’s Quantum Meganic

Teven jeugdklas

1U Beste jeugdhond Ninian Grace Sense of Beauty

Teven openklas

1U CAC, CACIB & BOB Kayleigh Diva Sense of Beauty
2U res.CAC & res.CACIB Pitlochry’s Quality
Windhonden CAC Heteren, 1 september 2019

De heer John Wauben (NL)
14 gemeld – 12 aanwezig

Reuen jongste puppyklas

1VB & Beste jongste in show 3 Paddy William Sense of Beauty

Reuen jeugdklas

1ZG Pitlochry’s Silver-Star

Reuen openklas

1U res.CAC Pitlochry’s Patric
2ZG Amadeus of Dirty Mind
3ZG Pitlochry’s Quantum Meganic

Reuen kampioensklas

1U CAC King Prince Sense of Beauty

Teven jeugdklas

1U res.CAC Noble Grace Sense of Beauty
2ZG Cunamara’s Pebbles
Afwezig Ninian Grace Sense of Beauty
Afwezig Xari vom Blausteinsee

Teven openklas

1U CAC, BOB & BIS Kayleigh Diva Sense of Beauty
2ZG Deja Vu Von der Sillequelle
3ZG Pitlochry’s Quality

Teven veteranenklas

1U Beste veteraan & Beste veteraan in show Fritzens Consuelo Vanderbilt
Rotterdam, 24 augustus 2019

De heer Carsten Birk (DK)
5 gemeld – 4 aanwezig

Reuen openklas

1U CAC & CACIB Pitlochry’s Quantum Meganic
Afwezig Amadeus of Dirty Mind

Teven jeugdklas

1U JCAC &  res.CAC Ninian Grace Sense of Beauty

Teven openklas

1U CAC, CACIB & BOB Pitlochry’s Quality

Teven veteranenklas

1U VetCAC Fritzens Consuelo Vanderbilt
Echt, 6 juli 2019

De heer Jos Decuyper (BE)
5 gemeld – 5 aanwezig

Reuen tussenklas

1U CAC, CACIB & BOB Pitlochry’s Quantum Meganic

Reuen openklas

1U res.CAC & res.CACIB Antonius Vertragus Nattier
2ZG Amadeus of Dirty Mind

Teven jeugdklas

1U JCAC, CAC Ninian Grace Sense of Beauty

Teven veteranenklas

1U VetCAC, res.CAC, Veteraan BIS3 Fritzens Consuelo Vanderbilt
Venray, 9 juni 2019

Mevrouw Morag Connolly (IE)
1 gemeld – 1 aanwezig

Reuen openklas

1ZG Amadeus of Dirty Mind
KCM Kaatsheuvel, 9 juni 2019

De heer Frans Gerritsen (NL)
39 gemeld – 37 aanwezig

 

BOB/Clubwinner King Prince Sense of Beauty en BOS Dana von der Oelmühle

 

Reuen jongste puppyklas

1VB Beste jongste puppy Cearrean Argyll O’Cockaigne

Reuen puppyklas

1VB Hjon of Redbrook
2VB Pitlochry’s Silverstar
3VB Pitlochry’s Silverstorm

Reuen jeugdklas

1ZG Neilson William Sense of Beauty
2ZG Nall William Sense of Beauty

Reuen openklas

1U Logan Kaspar Sense of Beauty
2U Pitlochry’s Quantum-Meganic
3U Moka of Muma
4U Fritzens Goldfinger
U Arthur Conan Doyle
U Pitlochry’s Kaspar
ZG Keith
Afwezig Kenneth Prince Sense of Beauty
Afwezig Amadeus of Dirty Mind

Reuen fokkersklas

1U CAC, Clubwinnaar 2019 & BOB King Prince Sense of Beauty

Reuen kampioensklas

1U Cockaigne Chidish v.d. Meirse Weiden
2U Eala Frya Dryfly River
3U Nimloth Brandir

Reuen veteranenklas

1U res.CAC Cairnesund’s Pearly Prince

Teven puppyklas

1VB Beste puppy Pitlochry’s Sunset

Teven jeugdklas

1U Beste jeugdhond Xari vom Blausteinsee
2ZG Ninian Grace Sense of Beauty
3ZG Nicoll Grace Sense of Beauty
4ZG Noble Grace Sense of Beauty

Teven tussenklas

1U Mabbina Grace Sense of Beauty

Teven openklas

1U CAC Dana von der Oelmühle
2U Uliana vom Blausteinsee
3U Eala Frya Elvenpath
4U Pitlochry’s Quality
U Kayleigh Diva Sense of Beauty
U Amazing Nicole van de Flevomare
U Fleur of Beauxbattons from Kilbourne
U Pitlochry’s Kathy

Teven fokkersklas

1U Kate Diva Sense of Bauty

Teven gebruikshondenklas

1U res.CAC Cockaigne Cytaugh v.d. Meirse Weiden

Teven kampioensklas

1U Lizzy Isa Sense of Beauty
2U Cockaigne Aislinn v.d. Meirse Weiden

Teven veteranenklas

1U Beste veteraan Bibelot v.d. Meirse Weiden
Oss, 25 mei 2019

Mevrouw Marie Gadolin (SE)
4 gemeld – 4 aanwezig

Reuen jongste puppyklas

1B Cearrean Argyll O’Cockaigne

Reuen tussenklas

1U CAC & CACIB Pitlochry’s Quantum Meganic

Reuen kampioensklas

1U res.CAC & res.CACIB Moka of Muma

Teven gebruikshondenklas

1U CAC, CACIB & BOB Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden
Goes, 21 april 2019

Mevrouw Maret Kärdi (EE)
1 gemeld – 1 aanwezig

Reuen kampioensklas

1U CAC, CACIB, BOB & BIG2 Pitlochry’s Pascall
Goes, 20 april 2019

Mevrouw Livija Zizevske (LT)
1 gemeld – 1 aanwezig

Reuen kampioensklas

1U CAC, CACIB, BOB & BIG2 Pitlochry’s Pascall
Hanzeshow Zwolle, 7 april 2019

Mevrouw Roel van Veen-Keur (NL)
1 gemeld – 1 aanwezig

Teven kampioensklas

1U CAC, CACIB & BOB Kate Diva Sense of Beauty
IJsselshow Zwolle, 6 april 2019

De heer André van den Broek (NL)
5 gemeld – 5 aanwezig

Reuen tussenklas

1ZG Pitlochry’s Quantum Meganic

Reuen kampioensklas

1U CAC, CACIB & BOB King Prince Sense of Beauty

Teven tussenklas

1U res.CAC & res.CACIB Pitlochry’s Quality

Teven gebruikshondenklas

1U Beste gebruikshond Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden

Teven kampioensklas

1U CAC & CACIB Pyefleet Vision
Groningen, 3 maart 2019

De heer Rainer Jacobs (DE)
5 gemeld – 5 aanwezig

Reuen tussenklas

1U Pitlochry’s Quantum-Meganic

Reuen openklas

1U res.CAC & res.CACIB Moka of Muma

Reuen kampioensklas

1U CAC, CACIB, Benelux Winner 2019 & BOB King Prince Sense of Beauty

Teven puppyklas

1VB Ninian Grace Sense of Beauty

Teven kampioensklas

1U CAC, CACIB & Benelux Winster 2019 Lizzy Isa Sense of Beauty
Groningen, 1 maart 2019

De heer Jan Coppens (NL)
3 gemeld – 3 aanwezig

Reuen openklas

1ZG Moka of Muma

Reuen kampioensklas

1U CAC, CACIB, BOB en BIG2 King Prince Sense of Beauty

Teven kampioensklas

1U CAC & CACIB Kate Diva Sense of Beauty
Eindhoven, 1 februari 2019

De heer George Schogol (GE)
5 gemeld – 3 aanwezig

Reuen puppyklas

1VB Neilson William Sense of Beauty

Reuen jeugdklas

Afwezig Pitlochry’s Quantum Meganic

Reuen openklas

Afwezig Moka of Muma

Teven puppyklas

1VB Beste puppy Ninian Grace Sense of Beauty

Teven openklas

1U CAC, CACIB & BOB Amazing Nicole van de Flevomare
Kerstshow Venray, 22 december 2018

Mevrouw Hetty van der Lee-Grevelt (NL)
7 gemeld – 6 aanwezig

REUEN JONGSTE PUPPYKLAS

1VB, BIS minor puppy Neilson William Sense of Beauty

REUEN OPENKLAS

1U res.CAC & res.CACIB Moka of Muma
2ZG Amadeus of Dirty Mind
Afwezig Bogus von der Oelmühle

REUEN KAMPIOENSKLAS

1U CAC, CACIB & BOB King Prince Sense of Beauty

TEVEN OPENKLAS

1U CAC & CACIB Lizzy Isa Sense of Beauty
2U res.CAC & res.CACIB Amazing Nicole van de Flevomare
Winner Amsterdam, 16 december 2018

De heer Francesco Cochetti (IT)
12 gemeld – 12 aanwezig

REUEN TUSSENKLAS

1U res.CAC & res.CACIB Colin von der Oelmühle

REUEN OPENKLAS

1U CAC, CACIB & Winner Amsterdam 2018 Pitlochry’s Pascall
2U Moka of Muma
3U Amadeus of Dirty Mind

REUEN VETERANENKLAS

1U Veteranen Winner Amsterdam 2018 & Beste Veteraan Cairnesund’s Pearly Prince

TEVEN TUSSENKLAS

1U Crathlint Etaoin Enora

TEVEN OPENKLAS

1U CAC, CACIB, Winster Amsterdam 2018 & BOB Lilac Wind Mogador To Celtic Alanda
2U res.CAC & res.CACIB Amazing Lynn van de Flevomare
3U Crathlint Dearbhail Drew
4ZG Pitlochry’s Paris

TEVEN KAMPIOENSKLAS

1U Isa Christie Sense of Beauty
2U Cockaigne Aislinn van de Meirse Weiden
Holland Cup Amsterdam, 14 december 2018

De heer Svante Frisk (SE)
6 gemeld – 6 aanwezig

REUEN TUSSENKLAS

Absent Colin von der Oelmühle

REUEN OPENKLAS

1U CAC & CACIB Pitlochry’s Pascall
2U res.CAC & res.CACIB Moka of Muma

TEVEN TUSSENKLAS

1U CAC, CACIB & BOB Crathlint Etaoin Enora

TEVEN OPENKLAS

1U res.CAC & res.CACIB Crathlint Dearbhail Drew
2U Lilac Wind Mogador To Celtic Alanda
Bleiswijk, 4 november 2018

Mevrouw Una Rigney (IE)
4 gemeld – 4 aanwezig

REUEN OPENKLAS

1U CAC, CACIB & BOB Amadeus of Dirty Mind

TEVEN OPENKLAS

1U CAC & CACIB Kate Diva Sense of Beauty
2U res.CAC & res.CACIB Pitlochry’s Paris
3U Amazing Nicole van de Flevomare
Bleiswijk, 3 november 2018

Mevrouw Marie Gadolin (SE)
2 gemeld – 2 aanwezig

REUEN OPENKLAS

1U CAC, CACIB & BOB King Prince Sense of Beauty

TEVEN OPENKLAS

1U CAC & CACIB Amazing Lynn van de Flevomare
Maastricht, 30 september 2018

Mevrouw Tanya Ahlman-Stockmari (FI)
2 gemeld – 2 aanwezig

REUEN TUSSENKLAS

1U CAC, CACIB & BOB Fanfan Jimmy Irater

TEVEN OPENKLAS

1U CAC & CACIB Pitlochry’s Paris
Maastricht, 29 september 2018

Mevrouw Birgit Pieksik (DE)
1 gemeld – 1 aanwezig

TEVEN OPENKLAS

1U CAC, CACIB & BOB Amazing Lynn van de Flevomare
Rotterdam, 9 september 2018

Mevrouw Tatjana Urek (SI)
1 gemeld – 1 aanwezig

TEVEN OPENKLAS

1U CAC, CACIB & BOB Amazing Nicole van de Flevomare
Rotterdam, 8 september 2018

De heer Rony Doedijns (NL)
2 gemeld – 2 aanwezig

REUEN VETERANENKLAS

1U CAC & BOB Cairnesund’s Pearly Prince

TEVEN OPENKLAS

1ZG Lizzy Isa Sense of Beauty
World Dogshow Amsterdam, 11 augustus 2018

De heer André van den Broek (NL)
44 gemeld – 42 aanwezig

REUEN JEUGDKLAS

1U Jeugd Wereld Winner 2018 Grayrory´s Irresistible
2U Antonius Vertragus Narcisse-et-Cupidon

REUEN TUSSENKLAS

1U Antonius Vertragus Nemrod
2U Blixten Once Again And Forever
3U Moka Of Muma
4U Chic Choix Dhulert Dorian Gray
U Fanfan Jimmy Irater
ZG Fingall Jimmy Irater

REUEN OPENKLAS

1U Killbourne Kassidy
2U Finch Spark Lonny
3U Packway Loxley Norton
4U Pitlochrys Pascall
U Just-do-it Lilac Wind
U Amazing George van de Flevomare

REUEN KAMPIOENSKLAS

1U CAC, CACIB, Wereld Winner 2018 & BOB Kilbourne Kaine At Oelmuehle
2U res.CAC & res.CACIB Lawtons Copyright Costeau
3U Fortheringhay´s Fairwald Fable
4U Cockaigne Chidish Van De Meirse Weiden
ZG Erewhon Smoke In Your Eyes
Absent Chic Choix Dhulert Arathorn

REUEN VETERANENKLAS

1U Veteranen Wereld Winner 2018 & Beste veteraan Cairnesund’s Pearly Prince
2U Regalflight Tarloch

TEVEN PUPPYKLAS

1VB Beste puppy Islay’s Narnia

TEVEN JEUGDKLAS

1U Jeugd Wereld Winner 2018, Beste jeugdhond & res.CAC Antonius Vertragus Nymphe-et-Satyre
2U Cotherstone Hazelburn
3U Eala Frya Elvenpath
Absent Fritzens Notable Nanny

TEVEN TUSSENKLAS

1U Blixten One In A Million
2U Amazing Lynn v.d. Flevomare
3U Mary Poppins D`ardalie

TEVEN OPENKLAS

1U CAC, CACIB & Wereld Winner 2018 Kilbourne Oh Sweet Lorraine to Oelmuehle
2U res.CACIB Pyefleet Vision
3U La-Sainte-Image du Triple Bois
4U Giulia Of Bestmara
U Cream Island’s Lady Alison
U Grayrory´s Hyacinth

TEVEN GEBRUIKSHONDENKLAS

1U Beste gebruikshond Cockaigne Cytaugh Van De Meirse Weiden

TEVEN KAMPIOENSKLAS

1U Pitlochry S Octavia
2U Blixten Success Story
3U Isa Christie Sense Of Beauty
4U Eala Frya Butterfly Effect
U Chic Choix Arwen To Blixten
U Garamante Of Bestmara
U Grayrory´s Glorious
FCI Euro Sighthoundshow Amsterdam, 10 augustus 2018

De heer Marijn Van Iersel (NL)
20 gemeld – 20 aanwezig

REUEN JEUGDKLAS

1U FCI Jeugd Euro Sighthound 2018 Grayrory´s Irresistible

REUEN TUSSENKLAS

1U Blixten Once Again And Forever
2U Fingall Jimmy Irater
3U Chic Choix Dhulert Dorian Gray
4ZG Moka Of Muma

REUEN OPENKLAS

1U Killbourne Kassidy
2U Amazing George van de Flevomare

REUEN KAMPIOENSKLAS

1U CAC, FCI Euro Sighthound 2018 & BOB Fortheringhay´s Fairwald Fable
2ZG Erewhon Smoke In Your Eyes

REUEN VETERANENKLAS

1U FCI Veteranen Euro Sighthound 2018, Beste veteraan & res.CAC Cairnesund’s Pearly Prince

TEVEN PUPPYKLAS

1VB Beste puppy Islay’s Narnia

TEVEN JEUGDKLAS

1U FCI Jeugd Euro Sighthound & Beste jeugdhond Cotherstone Hazelburn

TEVEN TUSSENKLAS

1U Blixten One In A Million
2ZG Mary Poppins D`ardalie

TEVEN OPENKLAS

1U CAC, FCI Euro Sighthound 2018 Cream Island’s Lady Alison
2U Pyefleet Vision
3U Grayrory´s Hyacinth

TEVEN KAMPIOENSKLAS

1U res.CAC Blixten Success Story
2U Grayrory´s Glorious
3ZG Chic Choix Arwen To Blixten
Benelux Winner Amsterdam, 9 augustus 2018

De heer Eugeny Kuplyauskas (RU)
19 gemeld – 18 aanwezig

REUEN JEUGDKLAS

1U Benelux Jeugd Winner 2018 & Beste jeugdhond Grayrory´s Irresistible

REUEN TUSSENKLAS

1U Chic Choix Dhulert Dorian Gray
2U Moka Of Muma
3U Blixten Once Again And Forever

REUEN OPENKLAS

Niet te beoordelen Amazing George van de Flevomare

REUEN KAMPIOENSKLAS

1U CAC, CACIB, Benelux Winner 2018 & BOB Lawtons Copyright Costeau
2U res.CAC & res.CACIB Cockaigne Chidish Van De Meirse Weiden
3U Erewhon Smoke In Your Eyes
Absent Chic Choix Dhulert Arathorn

TEVEN JEUGDKLAS

1U Benelux Jeugd Winner 2018 Cotherstone Hazelburn

TEVEN TUSSENKLAS

1U res.CAC & res.CACIB Blixten One In A Million
2U Amazing Lynn van de Flevomare

TEVEN OPENKLAS

1U Grayrory´s Hyacinth
2U Cream Island’s Lady Alison
3U Pyefleet Vision

TEVEN GEBRUIKSHONDENKLAS

1U Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden

TEVEN KAMPIOENSKLAS

1U CAC, CACIB & Benelux Winner 2018 Blixten Success Story
2U Chic Choix Arwen To Blixten
3U Grayrory´s Glorious
Den Bosch, 5 augustus 2018

De heer Louis Dehaes (BE)
3 gemeld – 3 aanwezig

REUEN TUSSENKLAS

1U CAC, CACIB & BOB Moka of Muma

REUEN OPENKLAS

1U res.CAC & res. CACIB Eala Frya Dryfly River

TEVEN TUSSENKLAS

1U CAC & CACIB Dana von der Oehlmühle
Den Bosch, 4 augustus 2018

De heer Luis Pint Teixeira (PT)
4 gemeld – 3 aanwezig

REUEN TUSSENKLAS

1U CAC, CACIB, BOB & BIG Moka of Muma

REUEN OPENKLAS

1U res.CAC & res.CACIB Eala Frya Dryfly River
Absent Amadeus of Dirty Mind

TEVEN TUSSENKLAS

1U CAC & CACIB Dana von der Oehlmühle
Hanzehow Zwolle, 24 juni 2018

Mevrouw Martha Kips (LU)
2 gemeld – 1 aanwezig

REUEN TUSSENKLAS

1U CAC, CACIB & BOB Moka of Muma

TEVEN TUSSENKLAS

Absent Amazing Lynn van de Flevomare
IJsselshow Zwolle, 23 juni 2018

De heer Svein Bjarne Helgesen (NO)
4 gemeld – 3 aanwezig

REUEN TUSSENKLAS

1U CAC & CACIB Moka Of Muma

REUEN OPENKLAS

1ZG Amadeus of Dirty Mind

TEVEN TUSSENKLAS

1U CAC, CACIB & BOB Lizzy Isa Sense of Beauty
Absent Amazing Lynn van de Flevomare
Tilburg, 9 juni 2018

De heer Jan Coppens (NL)
4 gemeld – 4 aanwezig

REUEN TUSSENKLAS

1U CAC & CACIB King Prince Sense of Beauty

REUEN OPENKLAS

1U res.CAC & res.CACIB Amadeus of Dirty Mind

TEVEN TUSSENKLAS

1U CAC, CACIB & BOB Kate Diva Sense of Beauty
2U res.CAC & res.CACIB Amazing Lynn van de Flevomare
Venray, 21 mei 2018

Mevrouw Anita Gielisse (NL)
4 gemeld – 4 aanwezig

REUEN TUSSENKLAS

1U CAC, CACIB & BOB King Prince Sense of Beauty

REUEN OPENKLAS

1U res.CAC & res.CACIB Amadeus of Dirty Mind

TEVEN TUSSENKLAS

1U res.CAC & res.CACIB Kate Diva Sense of Beauty

TEVEN OPENKLAS

1U CAC & CACIB Pitlochry’s Octavia
Kaatsheuvel, 10 mei 2018

Mevrouw Erica Bakker-van de Woestijne (NL)
46 gemeld – 41 aanwezig

REUEN PUPPYKLAS

1VB Pitlochry’s Quantum Meganic

REUEN JEUGDKLAS

1U Duncan von der Sillerquelle
Absent Moka of Muma

REUEN TUSSENKLAS

1U Logan Kaspar Sense of Beauty
2U Pitlochry’s Patric
3ZG Secretis Zarathustra
Absent Kenneth Prince Sense of Beauty
Absent Lennox Kaspar Sense of Beauty

REUEN OPENKLAS

1U Pitlochry’s Kaspar
2U Fritzens Goldfinger
3ZG Amadeus of Dirty Mind
4ZG Keith
ZG Fritzens John

REUEN FOKKERSKLAS

1U CAC, Clubwinnaar 2018 & BOB King Prince Sense of Beauty

REUEN KAMPIOENSKLAS

1U res.CAC Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden
2U Cairnesund’s Pearly Prince
3U Greyflax Jimmy Mack

TEVEN PUPPYKLAS

1VB Pitlochry’s Quality
2VB Beloved Bridget van de Flevomare

TEVEN JEUGDKLAS

1U Deja Vu von der Sillerquelle
2ZG Eala Frya Elvenpath

TEVEN TUSSENKLAS

1U Kayleigh Diva Sense of Beauty
2U Pitlochry’s Paris
3U Lady Isa Sense of Beauty
4U Bee
ZG Secretis Zantana

TEVEN OPENKLAS

1U CAC Lilac Wind Jolie-Mome
2U Uliana vom Blausteinsee
3U Fleur of Beauxbatons from Kilbourne
4U Jane
U Lizzy Isa Sense of Beauty
U Pitlochry’s Kathy
Absent Zahra von der Oelmühle
Absent Barnesmore First Love to Oelmühle

TEVEN FOKKERSKLAS

1U Kate Diva Sense of Beauty
2U Amazing Lynn van de Flevomare
3U Bibelot van de Meirse Weiden
4U Blixen
U Josie

TEVEN GEBRUIKSHONDENKLAS

1U Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden

TEVEN KAMPIOENSKLAS

1U res.CAC Cockaigne Aislinn van de Meirse Weiden
2U Isa Christie Sense of Beauty
3U Pitlochry’s Octavia
4U Eala Frya Butterfly Effect
U Iisha Christie Sense of Beauty

TEVEN VETERANENKLAS

1U Beste veteraan Urbania Uchi Utwo of Dirty Mind
Utrecht, 14 april 2018

Mevrouw Marie-Josée Melchior (LU)
6 gemeld – 6 aanwezig

REUEN JEUGDKLAS

1U JCAC Moka of Muma

REUEN TUSSENKLAS

1U CAC & CACIB King Prince Sense of Beauty

REUEN OPENKLAS

1U res.CAC & res.CACIB Pitlochry’s Onyx

TEVEN TUSSENKLAS

1U CAC, CACIB & BOB Amazing Lynn van de Flevomare
2U res.CAC & res.CACIB Lizzy Isa Sense of Beauty

TEVEN OPENKLAS

1ZG Pitlochry’s Paris
Goes, 1 april 2018

De heer Ronnie Tolson (IE)
2 gemeld – 2 aanwezig

REUEN TUSSENKLAS

1U CAC, CACIB & BOB King Prince Sense of Beauty

TEVEN TUSSENKLAS

1U CAC & CACIB Lizzy Isa Sense of Beauty
Goes, 31 maart 2018

Mevrouw Regina Tromp-Pruyn (NL)
4 gemeld – 4 aanwezig

REUEN TUSSENKLAS

1U CAC & CACIB King Prince Sense of Beauty
2U res.CAC & res.CACIB Pitlochry’s Patric

TEVEN TUSSENKLAS

1U CAC, CACIB & BOB Kate Diva Sense Of Beauty
2U res.CAC & res.CACIB Pitlochry’s Paris
Hazerswoude (Rijnland), 17 maart 2018

Mevrouw Caroline van Zanten-Boomgaard (NL)
3 gemeld – 1 aanwezig

REUEN JEUGDKLAS

Absent Moka of  Muma

REUEN TUSSENKLAS

Absent Kenneth Prince Sense of Beauty

TEVEN TUSSENKLAS

1U CAC, CACIB & BOB & BIG2 Amazing Lynn van de Flevomare
Groningen, 4 maart 2018

De heer Gerard Jipping (NL)
4 gemeld – 3 aanwezig

REUEN JEUGDKLAS

Absent Moka of Muma

REUEN TUSSENKLAS

1U CAC, CACIB & BOB King Prince Sense of Beauty

TEVEN TUSSENKLAS

1U res.CAC & res.CACIB Kate Diva Sense of Beauty

TEVEN OPENKLAS

1U CAC & CACIB Pitlochry’s Octavia
Groningen, 3 maart 2018

De heer Des Manton (IE)
4 gemeld – 3 aanwezig

REUEN JEUGDKLAS

Absent Moka of Muma

REUEN TUSSENKLAS

1U CAC, CACIB & BOB King Prince Sense of Beauty

TEVEN TUSSENKLAS

1ZG Lizzy Isa Sense of Beauty

TEVEN OPENKLAS

1U CAC & CACIB Pitlochry’s Octavia
Eindhoven, 3 februari 2018

De heer Theo Leenen (BE)
9 gemeld – 8 aanwezig

REUEN JEUGDKLAS

1ZG Moka of Muma

REUEN TUSSENKLAS

1U res.CAC & res.CACIB King Prince Sense of Beauty
2ZG Pitlochry’s Patric

REUEN KAMPIOENSKLAS

1U CAC, CACIB & BOB & BIG Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden

TEVEN JEUGDKLAS

1ZG Amazing Nicole van de Flevomare

TEVEN TUSSENKLAS

1U res.CAC & res.CACIB Kate Diva Sense of Beauty

TEVEN OPENKLAS

1U CAC & CACIB Pitlochry’s Octavia
2U Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden
Absent Fleur Of Beauxbatons From Kilbourne